2020 – ВОДЕНЬ

Отже, “Водень”.

4 повноцінна книжка.

Сьогодні підсумував її і ось пропоную до уваги читачів.
Що під обкладинкою? Продовження процесу самопізнання і самоконструювання, подорож, до якої я запрошую читача щоразу, коли публікую вірш. Слова про власний досвід покликані, немов електрони в потоці струму, підштовхнути саморефлексію читача, дати йому паливо для власного голосу.

Тут є боротьба та агресія, яку відкриваєш у собі в процесі психоаналізу. Виявляється, всередині живуть страшні звірі, котрі, втім, здатні бути величними. Життя постає з точки зору світової водневої пожежі, звідки й назва.

Тут є трагедія. Реальність весь час піддає ідеали сумніву, вносить правки у текст, стикає принциповість і виживання, тож доводиться місити багнюку, аби збудувати свою омріяну вежу. Не святі горшки ліплять.

Тут чимало болю. У 2019 році боротьба за життя мого Батька завершилася неминучим кінцем. Гадаю, не треба пояснювати, наскільки болючим і глибоким ударом це було для мене. Вірші допомогли не злетіти з котушок.

Тут є надія. Горіння водню все-таки створює в космічній пітьмі тепло і світло, під тиском випробувань формуються коштовності. Такою є дивна природа існування, яку важко збагнути і прийняти, і можна все покинути, а можна спробувати налаштувати взаємини з долею.
Amor Fati – це серйозно, це про життя в алхімічному шлюбі. 🙂

Бажаю приємного читання. Для початку – натисніть на обкладинку нижче.

Завантажити книгу

Напишіть відгук