Мелофілія #25 – Within Temptation – Resist (2019)

Я силував себе любити Within Temptation довго і безуспішно. Начебто, все те: і музика, і атмосфера, от голос Шерон тільки трошки дошкуляє, але то ж ніби не така велика проблема? Проте ніколи не міг їх альбом прослухати більше, ніж наполовину.

Аж ось YouTube підкидає в рекомендаціях кліп на пісеньку “Supernova” з нового ж таки альбому “Resist”. І мимохіть відчуваю, як мелодія заповзає на підкорку, починає приємно смикати за нерви, і от уже доводиться визнати, що пісня відверто подобається. Навіть голос Шерон заходить без жодного опору!

Ця наскрізь попсова, смертельно інфікована Imagine Dragons платівка вражає своєю внутрішньою цілісністю і багатством. Тут пафосні кінематографічні поп-гімни зустрічаються з елементами хіп-хоп вокалу (“Endless War”, “Holy Ground”), закрався навіть тріп-хоповий трек (“Firelight”), солодкаві мелодії гармонійно спаяні з глибоким і жирним тоном гітар, тут і там натикано оркестрових та електронних фішек, а пісня “In Vain” рефреном навіть витискає скупу чоловічу сльозу!

Це шедевральний зразок відвертого поп-металу, який не соромиться своєї сутності, та є при цьому дуже і дуже якісним продуктом. Я б залюбки заповнив радіоефір вагомим відсотком саме такої, комерційної, але серйозної попси.

Мабуть, і голос Шерон зайшов, бо вона змінила манеру співу в бік естрадної, лишивши академічні пасажі в якості прикрас. В такій формі її колоратурне сопрано дуже припадає до душі.

Напишіть відгук