2016 – Тріщина в Пустоті (Книга на продаж)

Музичні гурти полюбляють заявляти “це найкраще з того, що ми робили досі!”, і часто потім видають зовсім і не найкраще… Але у випадку цієї книжки можу точно заявити – тут зібрані дійсно найкращі речі з написаних мною за останній час. Книгу було закінчено ще в минулому році, однак із публікацією довелося зачекати, оскільки сподівався перемогти в літературному конкурсі видавництва “Смолоскип”. На жаль, перемоги не сталося, тому презентую свій доробок вже традиційно – в електронній формі, у форматі pdf та epub. З fb2 відносини, на жаль, не склалися.

Чому “Тріщина в Пустоті”? В останні роки завдяки творчості майстра сякухачі Un Ryu і книзі Анастасії Стрелкової “Буддизм. Філософія порожнечі” я відкрив для себе дзен як мистецтво безпосередності у відчуванні життя. З буддизмом пов’язано безліч викривлень та непорозумінь, я сам піддавався багатьом із них, однак саме Un Ryu (прямо) і пані Анастасія (опосередковано) стали провідниками в світ цього загадкового вчення. Поняття “порожнечі”, “пустоти” довго лякало і відштовхувало мене, доки я не зрозумів його місце і сенс у східному розумінні. Виявилося, що воно зовсім і не суперечить життю, хоча й визначає ілюзорність усіх його явищ. Втім, слово “ілюзія” походить від латинського “ludus” – “гра”, отже “ілюзорність” не означає обов’язково “несправжність”, це означає також “грайливість”. Те, що життя має природу гри, відомо вже давно та з різних джерел. Отже, пізаючи порожнечу, ми вчимося грати. І гра, спричинена внутрішніми тяжіннями, змушує порожнечу порушуватися, стаючи “матрицею для всіх ігор”. “Fragile emptiness/Cracking whilst I move”, – співають Shape Of Despair. Ці слова, почуті мною ще давно, засіли глибоко в душі, наче насіння, і ось вони дочекалися свого часу, щоб прорости.

Реалізую книгу в той самий спосіб, що й “Ландшафти і драми”. Ви пишете мені на пошту max.e.kh@gmail.com, у листі вказуєте, яку книжку бажаєте замовити, переводите кошти на картку (номер указаний нижче, для уникнення плутанини, можна написати вдруге, вказавши реквізити платежу), а я у відповідь пересилаю архів з:

повноцінною кольоровою версією

версією, адаптованою для читання через електронну книгу, однак якість відображення котрих залежить від прошивки вашого пристрою,

а також подяки. =)

Максим Холявін

Тріщина в Пустоті

2016 р.

60 грн.

Номер карти Приват: 5168 7453 0089 8654

Напишіть відгук