2014 – Ландшафти і драми (Книга на продаж)

Ну, що ж, любі друзі, намагався подовше відкладати цей момент, щоб не стратити, та схоже, більше відкладати нема сенсу. Пишу я давно, але, мабуть, справді варті речі стали виходити з-під клавіш лише пару-трійко років тому. В цей час сформувалася книжка під назвою “Ландшафти і драми”, котру я довго тримав у відкритому доступі, але анонсував мінімально, бо… бо гладіолус, а вірніше, зайнятість іншими справами вкупі з певною непевністю в собі (пардон за каламбур). Тепер, переглянута і як то кажуть “перероблена і доповнена”, книжка готова до справжньої реалізації, до такого собі невеличкого “другого видання”. Цього разу я хочу спробувати щастя і отримати винагороду за здійснену працю. Найкраще, як на мене, це зробити за принципом сайту bandcamp – вказати мінімальну бажану ціну, а рішення лишити на розсуд аудиторії, чи варта книжка більшого, чи ні. Ознайомитися з віршами можна на сайті.

За яким механізмом можна придбати книжку: ви пишете мені на пошту max.e.kh@gmail.com, у листі вказуєте, яку книжку бажаєте замовити, переводите кошти на картку (номер указаний нижче, для уникнення плутанини, можна написати вдруге, вказавши реквізити платежу), а я у відповідь пересилаю архів з:

pdf повноцінною кольоровою версією,

fb2 epubверсіями, адаптованими до читання з електронної книги, однак якість відображення котрих залежить від прошивки вашого пристрою,

а також подяки. =)

Максим Холявін

Ландшафти і драми

2014 р.

60 грн.

Номер карти Приват: 5168 7553 7686 9117

Напишіть відгук