Гучномовець

Сто років не оновлював “гучномовець”, пора залагодити цю прикрість, тим більше, що справді маю новини. Після роздумів “за жисть” вирішив, що пора свою творчість дещо структурувати. Досі моя писанина валилася на френдів і підписників у довільному ритмі, до того ж, перемішувалися між собою вірші та статті, а через вади сервісів sharing’у важко було відрізнити одне від одного.

Надихнувшись блогом моєї приятельки Лесі Дивнич “Dragonflies”, буду тепер намагатися писати більш регулярно й оприлюднувати вірші та публіцистику блоками у визначений час. Це буде корисно з точки зору витримки матеріалу – мені потім не доведеться шкодувати, що “отут і тут можна було зробити краще”, а вам, читачі, не доведеться читати сирі статті. Крім того, нові тексти не будуть губитися в шаленому потоці оновлень у соцмережах.

Наразі я працюю з ВГО “Ефективний власник”, часу на власну публіцистику маю небагато, тому нові статті виходитимуть на вихідних. Вірші значно краще вкладаються в ритм роботи, але задля кращого засвоєння буду публікувати всі літературні екзерсиси по п’ятницях, ввечері.

Команда WordPress здійснює неймовірну роботу, з кожним разом усе більше вдосконалюючи свій двигун. Мабуть, це один із небагатьох програмних продуктів, до того ж безплатних, які з кожним апгрейдом дійсно стають довершенішими, тоді як більшість софту просто починає жерти більше системного ресурсу заради пари “бантиків”. Завдяки новим плагінам, вигляд поширених постів у соцмережах буде вдосконалений, також збираюся налагодити поширення матеріалів на своїй сторінці “вконтакті”. Для завантаження притомних ілюстрацій до текстів докупив простору на хостингу, тому тепер нудна монотонність літер буде розбавлена графікою.

Отже, разом із початком сезону справжньої літньої спеки починаємо нове життя Kulturkampf. Як завжди, радий вашим відгукам і пропозиціям тут, у коментах, на пошті xsimko@email.ua та на сторінках у соцмережах:
fbvktw

Напишіть відгук