Часто чутно «ми хочемо забагато!» Насправді ми хочемо замало.

Бажай для себе і роби для себе, тоді світ навколо стане краще – парадоксу тут нема. Жаліємося на життя – на заклик «зроби щось!» лунає відповідь «а кому воно треба?!» Ти скаржишся – значить тобі.

 

Великий егоїст захоплює Всесвіт. Він іде по дорозі, вважаючи усе навкруги своїм маєтком. А коли бачить, що в хаті його непорядок, то бере і виправляє все мовчки, бо справжній мужик – егоїст, а отже здатен потурбуватися про себе сам. Він жадає відчуття величі та багатства, а тому потребує проявляти свою щедрість. Бо тільки щедрий по-справжньому багатий, адже має настільки багато, що не боїться нічого втратити. Справжній багатій – дарує. І хоче все перш за все для власного багатства.

 

Старокримський кар'єр - техногенне диво, місце потопельників і духовного спокою.

Великі егоїсти прийшли на Старокримський кар’єр, техногенне диво, місце потопельників і духовного спокою. Порушує той спокій тільки страшна засміченість берегів біля води. Егоїсти не перші, хто зненавидів за це інших, бо на камінні були написи (зроблені іншими Великими егоїстами) із зазначенням того, ким є людина, що кидає сміття. Не завжди цензурні. Місце дивовижне – високі скелі, чиста вода, надзвичайна тиша умиротворяють душу і розслабляють тіло. Весь міський поспіх змиває прісною водою. І тут тобі – бах! – купи сміття: пластикові та скляні пляшки, бляшанки, пакетики та інша вторинна сировина. Маленькі егоїсти не думають про повернення на старе місце відпочинку, бо не володіють ним, але Великі егоїсти володіють усім, тому ненавидять сміття в себе вдома, беруть наступного разу пакети, збирають, скільки може, і викидають у місті в контейнер. Спочатку назбиралося чотири мішки, що рвалися в руках від ваги та об’єму. Але Великим егоїстам байдуже до зусиль, бо вони роблять усе для себе, а егоїзм не жаліє сил на власні задоволення. Другим разом було вже три мішки. Принаймні на одному місці стало чистіше. Значно чистіше.

 

На час винесення сміття було вже темно, тому на фото лишилися тільки мутні плями. Та що до того Великому егоїстові, адже він робить усе для себе. Найкращим йому було б, якби інші теж стали Великими егоїстами та піклувалися про завойований ними світ. Бо нащо Великому егоїстові згарище і смітник?

2 Replies to “Найвищій ступінь егоїзму”

Напишіть відгук