Ціна слави - копчений Брюс

Як показує досвід, щоби стати героєм, інколи зовсім не треба перенапружуватися, проходити вогонь-воду-мідні-труби, або рятувати заручників із будівлі «Накатомі Плаза», як легендарний Джон Макклейн. Достатньо потужного руху рукою, яка запустить пакет з пластиком й іншими твердими відходами в призначений для них контейнер. І Земля врятована! Ні, це не якийсь там «внесок», «дякуємо-за-співпрацю» і бла-бла, це й є порятунок Землі, а Ви є тим, хто безпосередньо цим займається. Right here, right now.

Але не завжди все гладко на дорозі справжнього героя. Інколи ми просто не маємо ніде поруч того самого заповітного сітчастого контейнера жовтого кольору чи не знаємо, де він поруч є. Героїчна хода рециклінгу в славній Україні тільки починається, маємо проблеми зростання. Вашому покірному слузі довелося нещодавно разом із Дружиною здійснити хрестовий похід з винесення пластикового сміття. Зауважу, що його об’ємна частка сильно переважає м’які органічні відходи. Якщо відходів їжі набирається ледь-ледь маленький пакетик за кілька днів (та й то, швидко викидається лишень через запах), то пластика швидко набивається великий супермаркетський пакет. А тут ще так вийшло, що нинішнє місце дислокації знаходиться поза зоною обслуговування компанії «Грінко». Тому питання пластику постає досить гостро. Звісно, що нема палкого бажання кожний раз кудись перти пакет зі сміттям, але героїчна половина, очолена екологічною свідомістю, не дає спокою половині лінивій. Тож вкотре довелося схопити пакет і понести, і понести!

 

«И поволок! И поволок! И поволок!» (с) А. Пушной

Спочатку маршрут лежав так, що донесли з Дружиною пакет від Політеху аж до Стрілецької. Вдруге Дружина власноруч дотягла пакет до Саксаганського. На днях я повторив її подвиг. Ввімкнув у плеєрі цікавий єврейський progressive metal, якраз пісеньку нижче,

 

«И поволок! И поволок! И поволок!» (с) А. Пушной

Подумають люде: «Ну, дурний! Ну на фіга?!» Тому що рятую Землю. І найкрутіших героїв рециклінгу закликаю за собою. =) Для полегшення нашої справи я навіть започатковую таку річ, як відмічання місць, де є контейнери. Нажаль, офіційної карти їхнього місцеположення я не знайшов, тому доводиться поки що орієнтуватися за власними спостереженнями. Розміщую тут посилання для полегшення життя подібним мені любителям зеленої справи.


Переглянути Карта розташування контейнерів твердих побутових відходів у Києві на карті більшого розміру

За логікою, покрита певна частина Солом’янського району, майже всі подвір’я на Саксаганського й суміжних з нею вулицях, ледь не на кожному кроці вони стоять на Подолі, в бік ст. метро Контрактова площа. Негусто з інформацією, але я сподіваюся, що далі буде більше, а також надіюся на допомогу шановної громади. =)

Шановно громадо! Якщо Ви маєте інформацію щодо розташування контейнерів для роздільного збору ТПВ – поділіться нею, будь ласка! Якщо у когось раптом є відомості про повний варіант такого розміщення – буду щиро радий вписати Ваше ім’я в почесний список героїв рециклінгу! =) Разом ми рятуємо Землю вже зараз!

Якщо є можливість і бажання допомогти, пишіть мені на пошту maxs-x@meta.ua

6 Replies to “Герої Рециклінгу”

    1. Треба пошукати, там десь є фотка мене, тріумфуючого з пакетом сміття біля контейнеру на Стрілецькій. Треба його теж позначити, доречи…

  1. У меня возле дома буквально пару месяцев назад появился долгожданный контейнер – добралась цивилизация). Мучаю теперь домашних разделением мусора :).

    1. Урря! Треба додати переможну цяточку на карті. =) А от ми поки що страждаємо, доводиться тарабанити пакети на Саксаганського. Треба влаштувати рейд по місцевості, може, десь поруч все ж таки буде щось.

Напишіть відгук