Не можна лишатися осторонь! Треба, щоби з громадською думкою рахувалися! Якщо Вам небайдужа доля Харківського лісопарку ім. Горького, перейдіть за цим посиланням і почитайте інформацію, можливо, Ви зможете чимось допомогти.

http://www.greenfront.kh.ua/

І треба запам’ятати, що поки народ мовчить і ховається, то він не народ а аморфна біомаса. З такою біомасою роблять, що захочуть, і якщо вона хоче довести свою гідність звання людини і народу, то має захищати себе і багатство власної землі!

upd. 9.06.2010

Події в Харкові дуже чітко прояснили ситуацію в країні. Тепер дуже добре видно і демократичний устрій держави, і те, як міліція захищає населення, і те, яким чином здійснюються великий бізнес. Все це, і принципі, було вже давно відомо, але не вистачало по-перше наочності, по-друге – неполітичного характеру інциденту. Звісно, що будь-що може бути політичним інтересом чи метою, але тут молодики вийшли захистити дерева. І були побиті на очах бездіяльної міліції. Отак. Як це все розуміти – ніхто чітко сказати не може.

Зрозумілою також стала тенденція ведення справ у контор-підрядників. У разі незгоди місцевого населення з їхніми діями, вони висувають аргумент у вигляді «людей в чорному», які фізично видаляють протестуючих із «території будівництва». Схожа на харківську схема була реалізована в Маріуполі під час спроби встановити передатчик мобільного зв’язку компанією «Київстар» без згоди місцевих мешканців. Це відбувалося в мікрорайоні «Азовський», на території цеху з виробництва халви, що лежить впритул до часного сектору. Після декількох невдалих заходів, зірваних протестуючими, що сіли на бетонний стовп, рано вранці з Донецької агломерації привезли молодиків у темних спортивних костюмах, які очепили територію, блокували під’їзд на вулицю ззовні. В цей час через територію цеху з виробництва халви під’їхав підйомний кран і встановив стовп. Проте на той час у мешканців уже була постанова Орджонікідзевського районного суду про заборону будь-яких робіт до з’ясування ситуації. Тепер тягнеться судовий процес, а над районом височіє бетонний фалічний символ без радіоустаткування.

Можна довго длубатися в юридичному боці питання, але факт залишається фактом – думка місцевого населення для «сильних світу цього» не важить нічого. Так само, як і для місцевої влади, що існує тільки в якості підтримки великого бізнесу і глашатая постанов «згори». В зворотному боці цей апарат діє повільно і слабко, жадаючі правди ризикують потонути в бюрократичній тяганині та скніти в коридорах державних установ. Звісно, якщо у них немає грошей для хабара. Кафка зі своїм «Замком» виконав роль пророка системи нового часу.

АЛЕ!

Харківський випадок показав, що суспільство ще не перетворилося остаточно на «масу», що є ще живі та активні люди, наділені по-перше екологічним світоглядом, по-друге, здатні захищати власні інтереси. Так, акт протесту може і не дав миттєвого результату, проте він показав, хто є хто і дав імпульс до продовження захисної роботи та посилення громадянських ініціатив із захисту та примноження природних багатств. Зауважте, що протестуючі не застосовували насильницьких дій проти «людей у чорному», вони відстоювали свої конституційні права в конфлікті в рамках цивілізованих методів, тоді як їх почали грубо виштовхувати з території та навіть бити. А це підлягає карному кодексу.

Ми не повинні здаватися! Ми не повинні вважати, що в разі мовчанки «нас не зачепить» і «наша хата буде скраю»! Це НЕПРАВДА. Якщо свавільні представники чи то бізнесу, чи то політичної влади відчуватимуть свою безкарність, то вони не пожаліють нікого, втілюючи власні інтереси. Закон працює тільки в громадянському суспільстві, а громадянське суспільство має в собі волю та ініціативу людей. Ніхто не буде захищати наші законні права замість нас, ніхто не буде зважати на нашу думку, поки ми не будемо її активно захищати. А отже саме ми – український народ повинні захистити як себе, так і нашу Землю, Природу, наш Дім. Залізобетонний світ не дасть можливості жити й дихати, тільки в зеленому світі людина здатна бути Людиною. Ми більше не мовчимо! Отже і ти, шановний читачу, починай говорити вголос.

Напишіть відгук